Kalp Yarası Fragman

<< 2 3 45 6 >>

Kalp Yarası 32. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (7 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aşk, Dram
Yönetmen: Yıldız Hülya Bilban
Senaryo: Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad
Kanal ve Yayın Günü: Atv - Pazartesi - 20.00
Kalp Yarası Oyuncuları:
Kalp Yarası Konusu:

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği yeni yaz dizisi Kalp Yarası'nın başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor. Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmenliğini üstlendiği Kalp Yarası'nın senaryosunu ise Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad kaleme alıyor. Dizinin genel hikayesi ise Tomris Giritlioğlu imzasını taşıyor. Genç yıldızları ve güçlü oyuncu kadrosuyla yaz aylarına damgasını vuracak olan yeni dizi Kalp Yarası'nın çekimleri Hatay-Antakya ve çevresindeki eşsiz ve tarihi mekanlarda yapılacak.

Gökhan Alkan (Ferit Sancakzade)

8 Aralık 1987 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret - Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun olmuştur. Alkan eğiitimini bitirdikten sonra Müjdat Gezen Tiyatrosunda 2 sezon oyunculuk eğitimi almıştır. Yakışıklılığıyla da genç kızların sevgilisi haline gelen Alkan 1.88 boyunda ve 85 kilodadır. Muhteşem Yüzyıl, Herşey Yolunda, Gurbette Aşk Bir Yastıkta ve Kocamın Ailesi dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncuyu son dönemlerde ise Kalp Atışı dizisinde Ali Asaf karakteri, Yasak Elma dizisinde ise Kerim karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Yağmur Tanrısevsin (Ayşe Yılmaz)

24 ağustos 1990 Mersin doğumlu 25 yaşındaki güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Güneşi BeklerkenAdını Feriha KoydumKaçak gibi dizilerde oynamış bunların yanı sıra Aşk Ağlatır ve The tragedy gibi filmlerde rol almıştır. Tanrısevsin Mayıs Kraliçesi dizisinde başrol oynamış fakat dizisi uzun sürmemişti. Yağmur Tanrısevsin son olarak ise İki Yalancı dizisinde Duygu karakteri ile başrol oynamıştır.

Merve Çağıran (Hande Varoğlu)

10 Kasım 1992 yılında Balıkesir'de dünyaya gelen güzel oyuncunun çocukluğu İzmir'de geçmiştir. 35.5 Sanat Merkezi'nde aldığı oyunculuk eğitiminin ardından İlk televizyon deneyimini Tek Türkiye isimli dizi ile yaşamıştır. Şefkattepe, Elde Var Hayat, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde rol aldıktan sonra Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile yıldızıparlamıştır. Çarpışma dizisinde Meral karakterine hayat verdikten sonra Çocuk isimli dizide Akça karakterine hayat vermiştir.

Toprak Can Adıgüzel (Yaman Öztürk)

26 Ocak 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelen genç oyuncu  lise yıllarında çeşitli tiyatro oyunları ve müzikle ilgilenmeye başlamıştır. İstanbul'a taşındıktan sonra 2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk bölümüne başlamıştır. 2017 yılında mezun olan oyuncu Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’nda Selçuk Yöntem ile birlikte tiyatro oyununda rol aldı. Sonrasında ise 2017 yılında Kadın dizisinde İSmail karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşamıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Kalp Yarası dizisine 7 Yorum Yapıldı
  1. goncagül: Ben sizin gibi düşünmüyorum kendi istekleri doğrultusunda hareket eden bir anne ve hırsları doğrultusunda hareket edenler çok fazla gerilim ve kötülük içeriyor zevkle seyrediyordum ama bu kadar entrika ve kötülük bana yeter seyredenlere hayırlı olsun renkler ve zevkler tartışılmaz herkesin kendi görüşüdür....
  2. Fenerli: Sanki dersin ağır trafik kazası geçirdi attan atlamayı akıl edemez mi esasoğlan
  3. Deniz: Yağmur Tanrisevsin 'in güzel bi tarzı var. Ancak duruş mimik dersi alması gerek bence. Oyunculuğunu tamamlayacaktır.
  4. Deniz: Gokhan alkan cok iyi zaten... merve de iyi... bu kadro usta oyuncularla desteklenmeli... biraz daha kalite...
  5. ramazan yavuz kurnaz: iyi yaz dizisi bitmez
  6. ramazan yavuz kurnaz: iyi güzel yaz disizi
  7. ramazan yavuz kurnaz: güzel bir dizi benziyor